⚽ Johor DT vs Selangor FC — LIVE 2:1 (67') 🏸 Lee Zii Jia vs Chou Tien Chen — Odds 1.95 / 1.88 ⚽ Man City vs Arsenal — LIVE 1:0 (55') 🏆 Liga Super Malaysia: Kedah vs Penang — Esok 20:45 🎮 DOTA 2 Major: Team Spirit vs PSG.LGD — Odds 1.72 / 2.15 ⚽ Liverpool vs Chelsea — Odds 1.65 / 3.80 / 4.20 🏸 All England: Fajar/Rian vs Kim/Seo — Odds 2.30 / 1.62 🎮 CS2: FaZe vs Natus Vincere — LIVE Map 2 ⚽ Johor DT vs Selangor FC — LIVE 2:1 (67') 🏸 Lee Zii Jia vs Chou Tien Chen — Odds 1.95 / 1.88 ⚽ Man City vs Arsenal — LIVE 1:0 (55') 🏆 Liga Super Malaysia: Kedah vs Penang — Esok 20:45 🎮 DOTA 2 Major: Team Spirit vs PSG.LGD — Odds 1.72 / 2.15 ⚽ Liverpool vs Chelsea — Odds 1.65 / 3.80 / 4.20 🏸 All England: Fajar/Rian vs Kim/Seo — Odds 2.30 / 1.62 🎮 CS2: FaZe vs Natus Vincere — LIVE Map 2
Odds Perlawanan Langsung

GangBet Odds Perlawanan — Taruhan Sukan Terbaik & Odds Paling Kompetitif di Malaysia

Pasang pertaruhan anda pada perlawanan bola sepak Liga Super Malaysia, EPL, badminton, e-sukan dan banyak lagi dengan odds yang dikemas kini secara langsung. GangBet membawa anda lebih dekat dengan aksi sebenar.

Odds Masa Nyata Pembayaran Pantas 50+ Sukan Live Betting
gangbet
50+
Sukan Tersedia
2,400+
Perlawanan / Hari
98%
Kadar Pembayaran
RM 5
Pertaruhan Minimum

Odds Perlawanan Terkini di GangBet

Pilih sukan di bawah untuk melihat jadual perlawanan dan odds semasa. Klik pada nilai odds untuk menambahkannya ke slip pertaruhan anda.

🏆 Liga Super Malaysia — Perlawanan 28
Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC LIVE
67' bermain
2 : 1
JDT Menang1.62
Seri3.40
Selangor Menang4.80
🏆 Liga Super Malaysia — Perlawanan 29
Kedah FC vs Penang FC
Esok • 20:45
Kedah Menang2.05
Seri3.20
Penang Menang3.50
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 EPL — Gameweek 36
Manchester City vs Arsenal LIVE
55' bermain
1 : 0
Man City1.75
Seri3.60
Arsenal3.90
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 EPL — Gameweek 36
Liverpool vs Chelsea
Sabtu • 22:30
Liverpool1.65
Seri3.80
Chelsea4.20
🇪🇸 La Liga — Jornada 36
Real Madrid vs Atletico Madrid
Ahad • 03:00
Real Madrid1.90
Seri3.40
Atletico3.70
🏸 BWF Super 1000 — All England
Lee Zii Jia (MAS) vs Viktor Axelsen (DEN) LIVE
Set 2: 15-12
Lee Zii Jia2.40
Viktor Axelsen1.58
🏸 BWF Super 500 — India Open
Ng Ka Long (HKG) vs Chou Tien Chen (TPE)
Esok • 14:00
Ng Ka Long1.95
Chou Tien Chen1.88
🏸 BWF Super 500 — Bergu Lelaki
Fajar/Rian (INA) vs Kim/Seo (KOR)
Sabtu • 12:00
Fajar/Rian2.30
Kim/Seo1.62
🏸 Piala Thomas — Separuh Akhir
Malaysia vs China
Ahad • 15:30
Malaysia3.10
China1.35
🎮 DOTA 2 The International — Pusingan Kumpulan
Team Spirit vs PSG.LGD LIVE
Game 2 — 28:14
Team Spirit1.72
PSG.LGD2.15
🎮 CS2 Major — Playoff Bo3
FaZe Clan vs Natus Vincere
Esok • 21:00
FaZe Clan1.88
NaVi1.95
🎮 Mobile Legends MPL Malaysia — S14
ECHO MY vs Geek Fam
Sabtu • 20:00
ECHO MY1.55
Geek Fam2.45
🎮 Valorant Champions Tour — APAC
Paper Rex vs T1
Ahad • 18:00
Paper Rex2.20
T11.70
🏀 NBA — Western Conference Finals
Oklahoma City Thunder vs Minnesota Timberwolves LIVE
Q3 — 5:22 tinggal
78 : 74
OKC1.70
Minnesota2.15
🏀 NBA — Eastern Conference Finals
Boston Celtics vs New York Knicks
Khamis • 08:30
Boston1.55
NY Knicks2.50
🎾 ATP Masters 1000 — Rome Open
Jannik Sinner vs Carlos Alcaraz LIVE
Set 2: Sinner menang Set 1 7-5
Sinner1.80
Alcaraz2.05
🎾 WTA 500 — Strasbourg
Iga Swiatek vs Aryna Sabalenka
Jumaat • 19:00
Swiatek1.62
Sabalenka2.28
gangbet

Taruhan Langsung Semasa Perlawanan Berlangsung di GangBet

Salah satu ciri yang paling digemari oleh pemain GangBet ialah kemudahan untuk membuat pertaruhan langsung semasa perlawanan sedang berlangsung. Ini berbeza daripada pertaruhan biasa yang hanya boleh dibuat sebelum perlawanan bermula — dengan live betting, anda boleh membuat keputusan berdasarkan apa yang sebenarnya berlaku di padang atau gelanggang.

Odds akan berubah secara masa nyata mengikut perkembangan perlawanan. Jika pasukan kegemaran anda sedang ketinggalan 0-1 tetapi mula bermain lebih agresif, odds untuk mereka menang mungkin masih menarik untuk dipertaruhkan. Inilah keistimewaan live betting — anda bermain dengan maklumat yang lebih banyak berbanding sebelum perlawanan bermula.

GangBet menyediakan liputan live betting untuk lebih 1,000 perlawanan setiap minggu merangkumi bola sepak Liga Super Malaysia, EPL, La Liga, Bundesliga, badminton BWF, e-sukan seperti DOTA 2 dan Mobile Legends, serta banyak lagi sukan popular lain. Platform ini dioptimumkan untuk telefon pintar supaya anda tidak terlepas sebarang peluang walaupun sedang dalam perjalanan.

1,000+ perlawanan / minggu Dioptimumkan untuk mobile Odds dikemas kini setiap saat

Memahami Format Odds di GangBet

GangBet menyokong tiga format odds utama. Pilih format yang paling selesa untuk anda — semuanya menunjukkan nilai yang sama, cuma dalam cara pembentangan yang berbeza.

Odds Perpuluhan (Decimal)
Format yang paling popular di Malaysia dan Asia Tenggara. Sangat mudah dikira — gandakan sahaja odds dengan jumlah pertaruhan anda untuk mengetahui jumlah pembayaran keseluruhan termasuk modal asal.
Contoh: Odds 2.50 × RM 100 = RM 250 (untung bersih RM 150)
Odds Hong Kong (HK)
Format biasa digunakan di pasaran Asia. Menunjukkan keuntungan bersih sahaja tanpa mengira modal asal. Pemain veteran sering lebih selesa dengan format ini apabila membuat perbandingan nilai pertaruhan.
Contoh: Odds 1.50 × RM 100 = RM 150 untung bersih (jumlah terima RM 250)
Odds Handicap Asia
Format yang memberikan kelebihan atau kelemahan kepada sesebuah pasukan bagi menyamakan peluang pertaruhan. Sangat popular untuk taruhan bola sepak kerana menghilangkan pilihan hasil seri dalam kebanyakan kes.
Contoh: JDT -0.5 gol bermaksud JDT mesti menang sekurang-kurangnya dengan margin 1 gol

Pelbagai Jenis Pertaruhan Sukan di GangBet

1X2 (Moneyline)
Pilih sama ada pasukan tuan rumah menang (1), seri (X), atau pasukan tetamu menang (2). Jenis pertaruhan paling asas yang sesuai untuk semua peringkat pemain.
Handicap Asia
Pertaruhan handicap memberikan kelebihan kepada pasukan yang lebih lemah bagi menyamakan kedudukan. Menghapuskan keputusan seri dan menawarkan nilai odds yang lebih baik untuk kedua-dua belah.
Over/Under (Jumlah Gol)
Ramalkan sama ada jumlah gol dalam sesuatu perlawanan akan melebihi atau kurang daripada nilai yang ditetapkan. Contoh: Over 2.5 bermaksud perlawanan berakhir dengan 3 gol atau lebih.
Accumulator (Parlay)
Gabungkan dua atau lebih pertaruhan dalam satu slip. Semua pilihan mesti betul untuk menang, tetapi gandaan odds menghasilkan potensi kemenangan yang jauh lebih besar dengan modal kecil.
Pertaruhan Separuh Masa
Pilih keputusan pada separuh masa pertama sahaja. Berguna apabila anda ada pandangan kuat tentang permulaan perlawanan tetapi tidak pasti tentang perkembangan seterusnya.
Pencetak Gol Pertama
Ramalkan pemain mana yang akan mencetak gol pertama dalam sesuatu perlawanan. Odds biasanya lebih tinggi dan menjadikannya menarik untuk dipertaruhkan dengan jumlah kecil.
gangbet
Cara Deposit untuk Bertaruh
Touch 'n Go GrabPay DuitNow Boost ShopeePay Maybank2u CIMB Clicks

Min pertaruhan RM 5. Deposit segera melalui e-wallet. Semua nilai dalam Ringgit Malaysia (RM).

Mengapa Odds di GangBet Lebih Baik untuk Pemain Malaysia?

Dalam dunia taruhan sukan, nilai odds yang anda dapat secara langsung mempengaruhi potensi keuntungan jangka panjang. GangBet memahami kepentingan ini dan komited untuk menawarkan margin rumah yang lebih rendah berbanding kebanyakan platform lain yang beroperasi di pasaran Malaysia.

Sebagai contoh, dalam pasaran 1X2 bola sepak EPL, GangBet secara konsisten menawarkan margin rumah sekitar 3%–4.5%, berbanding purata industri yang boleh mencecah 6%–8%. Dalam jangka panjang, perbezaan ini cukup besar untuk mempengaruhi untung rugi seorang pemain yang aktif bertaruh.

Selain itu, GangBet tidak membatasi had pertaruhan seseorang semata-mata kerana mereka menang secara konsisten. Pemain yang mahir dan berjaya dialu-alukan — ini mencerminkan keyakinan platform bahawa odds yang ditawarkan adalah berasaskan nilai sebenar, bukan sekadar mengeksploitasi pemain yang kurang berpengalaman.

Bagi pemain baru yang baru mahu mencuba taruhan sukan, GangBet menyediakan panduan lengkap dalam bahasa Melayu untuk memahami cara membaca odds, mengira potensi kemenangan, dan mengurus slip pertaruhan dengan berkesan. Platform ini bukan sahaja untuk pemain veteran — ia terbuka dan mudah diakses oleh sesiapa sahaja yang ingin mula.

gangbet

Cara Pasang Pertaruhan Sukan di GangBet

Proses membuat pertaruhan di GangBet direka untuk menjadi semudah mungkin — tanpa langkah yang tidak perlu.

1
Daftar & Log Masuk ke GangBet
Buat akaun percuma dalam masa 2 minit. Isi nama, nombor telefon Malaysia, dan e-mel anda. Jika sudah ada akaun, log masuk terus.
2
Topup Akaun Anda
Gunakan Touch 'n Go eWallet, DuitNow, GrabPay, atau FPX (Maybank2u / CIMB Clicks). Deposit minimum RM 20, kredit masuk dalam beberapa saat.
3
Pilih Perlawanan & Klik Odds
Semak papan odds terkini di halaman ini atau di bahagian taruhan sukan. Klik pada odds pilihan anda untuk menambahkannya ke slip pertaruhan.
4
Masukkan Jumlah & Sahkan
Tetapkan jumlah pertaruhan dalam RM, semak potensi kemenangan yang dikira secara automatik, dan sahkan pertaruhan anda. Selesai!

Kenapa Pilih GangBet untuk Taruhan Sukan?

Bandingkan sendiri apa yang GangBet tawarkan berbanding ciri-ciri yang biasa ada pada platform taruhan lain.

Ciri-Ciri GangBet Platform Lain
Odds Perpuluhan & Handicap Asia
Live Betting (Taruhan Semasa Berlangsung)
Margin Rumah Rendah (3%–4.5%)
Deposit via Touch 'n Go & DuitNow
Liputan Liga Super Malaysia
Sokongan Bahasa Melayu 24/7
Minimum Pertaruhan RM 5RM 10–RM 20
Accumulator / Parlay

Soalan Lazim Mengenai Odds Perlawanan GangBet

Odds di GangBet dikemas kini secara masa nyata berdasarkan analisis pasaran global, data statistik perlawanan, dan pergerakan pertaruhan pemain. Untuk perlawanan yang sedang berlangsung (live betting), odds berubah mengikut perkembangan di padang — kadangkala dalam tempoh beberapa saat sahaja.

Jumlah minimum pertaruhan di GangBet adalah RM 5 untuk kebanyakan pasaran sukan. Had maksimum pertaruhan bergantung kepada jenis perlawanan dan pasaran yang dipilih. Untuk perlawanan berprofil tinggi seperti perlawanan EPL atau final piala, had pertaruhan biasanya lebih tinggi.

Secara amnya, pertaruhan yang telah disahkan tidak boleh dibatalkan atau diubah. Ini adalah standard industri untuk memastikan keadilan kepada semua pihak. Namun, GangBet menawarkan ciri "Cash Out" pada perlawanan terpilih yang membolehkan anda menyelesaikan pertaruhan lebih awal sebelum perlawanan tamat.

Jika sesuatu perlawanan ditangguhkan atau dibatalkan sebelum bermula atau sebelum mencapai tempoh minimum yang ditetapkan, semua pertaruhan yang berkaitan akan dikembalikan penuh ke akaun pemain. Untuk perlawanan yang ditangguhkan tetapi diteruskan dalam tempoh 48 jam, pertaruhan biasanya kekal sah.

Ya! Kemenangan dari pertaruhan sukan dikreditkan terus ke akaun GangBet anda secara automatik sebaik sahaja keputusan rasmi perlawanan disahkan. Untuk perlawanan yang tamat malam hari, kemenangan biasanya diproses dalam masa 15–30 minit selepas keputusan akhir diumumkan.

Sedia untuk Mula Bertaruh dengan Odds Terbaik?

Daftar akaun GangBet hari ini dan nikmati odds paling kompetitif untuk semua sukan kegemaran anda. Minimum deposit RM 20 sahaja!

English